fbpx

Pyyp, UAB


Adresas: Pylimo g. 20, Vilnius
Telefono numeris: (8 5) 212 1115
Tinklapis: http://www.pyyp.lt
El. paštas: Pateikti užklausą

Aprašymas

Nesiekiame tapti didžiausia vairavimo mokykla Vilniuje – siekiame būti geriausiais vairavimo mokymo ekspertais.

Dėmesys kiekvienam mokiniui yra pamatinė vertybė, kuria grindžiame visą savo veiklą.Vairavimo mokyklai neatsitiktinai pasirinkome nedideles jaukias patalpas Vilniaus Senamiestyje – mūsų mokymo klasėje vairavimo teorija dėstoma nedidelėms, iki dešimties būsimų vairuotojų grupėms. Tai suteikia galimybę dėstytojui betarpiškai bendrauti su visais mokiniais ir pasiekti daug geresnius mokymo rezultatus, nei tai įmanoma dirbant su didele būsimų vairuotojų auditorija.

Praktinio vairavimo mokome tokiais pačiais naujų modelių automobiliais ir motociklais, kokie naudojami "Regitros" egzaminų centruose. Būsimus vairuotojus ne tik rengiame vairavimo egzaminams „Regitroje“ – svarbiausia mūsų užduotis yra paruošti savo mokinius saugiam savarankiškam vairavimui intensyvaus eismo sąlygomis miestų gatvėse ir užmiesčio keliuose.

Mokykla (biuras ir mokymo klasės) įsikūrusi patogioje vietoje Vilniaus Senamiestyje, Pylimo gatvėje. Šalia yra kelios autobusų ir troleibusų stotelės, todėl į vairavimo kursus patogu atvykti ir pėsčiomis, ir viešuoju transportu.

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Čia bus atsiliepimai apie mokymų organizatorių arba jo organizauojamus kursus.