fbpx

FranklinCovey Lietuva


Adresas: J. Tumo-Vaižganto 8-2, Vilnius
Telefono numeris: +370 656 49496
Tinklapis: http://www.franklincovey.lt
El. paštas: Pateikti užklausą

Aprašymas

FranklinCovey yra pasaulinė profesinių paslaugų, mokymų ir konsultacijų kompanija. FranklinCovey profesines paslaugas teikia daugeliui žymiausių pasaulio privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų, kompanijos misija – skatinti žmonių ir kompanijų tobulėjimą.  

Kompanija įsikūrė 1997 metais JAV susijungus Franklino institutui ir Covey lyderystės centrui. FranklinCovey mokymų pagrindas yra  Stephen R. Covey, pasauliniu mastu perkamiausios knygos „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ autoriaus, ir Hyrum Smith, knygos „10 natūralių sėkmingos laiko ir gyvenimo vadybos dėsnių“ autoriaus, darbai.  

Šiandien FranklinCovey teikia paslaugas daugiau nei 140 valstybių ir kiekvienais metais apmoko virš 750 tūkstančių žmonių visame pasaulyje efektyvumo, lyderystės ir produktyvumo srityse. Vien tik Jungtinėse Amerikos Valstijose FranklinCovey klientai yra 90 proc. „The Fortune 100“ įmonių, daugiau nei 75 proc. „The Fortune 500“ įmonių ir tūkstančiai smulkaus ir vidutinio verslo atstovų, taip pat valstybinės institucijos. Su FranklinCovey dirba tokios kompanijos kaip IBM, Coca Cola, Johnson&Johnson, Hewlett Packard, Unilever, Siemens, American Express, Pfizer Ltd, GlaxoSmithKline.

Kursų temos