Volume blakstienų priauginimo kursai Šiauliuose/ Panevėžyje/ Alytuje

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Blakstienų priauginimo kursai » Volume blakstienų priauginimo kursai Šiauliuose/ Panevėžyje/ Alytuje

Tipas: Kursai
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems, profesionalams, visiems.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: Belamu

Kaina: 249€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-08-29

Panevėžyje

2024-09-17

Panevėžyje

2024-09-26

Panevėžyje

2024-10-22

Panevėžyje

2024-10-24

Panevėžyje

2024-11-19

Panevėžyje

2024-12-03

Panevėžyje

Lektoriai

Dovilė Vaškytė - mokinių numylėta dėstytoja, turinti daugiausiai teigiamų atsiliepimų mūsų Facebook paskyroje. Išbandanti visas blakstienų pasaulio naujoves, Dovilė praktiškai visą savo laiką skiria blakstienų priauginimo procedūrai. Belamu vedanti klasikinio, volume blakstienų priauginimo kursus, akies modeliavimo ir kuokštelio formavimo seminarus, Dovilė šio meno jau yra išmokiusi šimtus mokinių.


Kas yra volume blakstienų priauginimas ir kaip jis atliekamas? Blakstienų priauginimas- tai kosmetinė procedūra, be kurios savo kasdienybės neįsivaizduoja daugybė moterų: blakstienų priauginimas sukuria ilgesnių, riestesnių, tankesnių blakstienų efektą. Dėl milžniško šios procedūros populiarumo daug merginų ar moterų renkasi blakstienų priauginimo kursus. Blakstienų priauginimas gali būti atliktas įvairiomis technikomis, iš kurių pagrindinės- klasikinis ir volume blakstienų priauginimas.

Volume blakstienų priauginimo technika atsirado Rusijoje. Pagrindinis šios technikos rezultatas – didesnis tankumas ir ryškumas už klasikinį priauginimą. Moterys, norinčios itin tankaus efekto, bet turinčios retas blakstienas, dažnai renkasi volume blakstienų priauginimą. Dabar ši blakstienų priauginimo technika viena populiariausių. Volume blakstienių priauginimo būdas skiriasi nuo klasikinio tuo, kad ant vienos natūralios blakstienos priauginamas volume kuokštelis (sudarytas iš itin plonų, vėduoklės principu išskleistų dirbtinių blakstienų). Volume kuokštelis suformuojamas ir klijuojamas ant vienos natūralios blakstienos. Galima priklijuoti kuokštelį, kuris sudarytas iš nuo 2 iki 6 ypač plonų blakstienų. Volume blakstienų priauginimo technika taip pat vadinama 2D, 3D, 4D, 5D, 6D. Skaičius nurodo dirbtinių blakstienų skaičių kuokštelyje. Volume blakstienos itin plonos ir lengvos, todėl nesukelia jokio diskomforto ar svorio pojūčio.

Dėmesio! Volume blakstienų technika yra sudėtingesnė, dėl to itin rekomenduojame pirma pabaigti klasikinį priauginimą.

Belamu Blakstienų priauginimo kursus sudaro teorija, praktika ant manekeno ir praktika ant modelio. Belamu programa registruota AIKOS neformaliojo švietimo registre.

Kodėl verta rinktis Belamu grožio kursus?

Patyrę dėstytojai:

Šiauliuose: Ingrida. "Esu sertifikuota grožio specialistė Ingrida. Mano specializacija blakstienų priauginimas. Turiu sukaupusi daugiau nei 10-ies metų patirtį blakstienų priauginimo srityje. Pastoviai stebiu naujas metodikas ir technologijas, tobulinu savo įgūdžius. Savo darbui atiduodu visą save. Visada stengiuosi padaryti daugiau negu numato procedūrų protokolas, išgauti maksimalų rezultatą. Į klientę žiūriu individualiai ir atlieku būtent jai reikalingą procedūrą. Jaučiu didžiulį norą padėti moterims puoselėti jų grožį."

Panevėžyje, Alytuje, Utenoje: Karina Š. - blakstienų priauginimo ir laminavimo, antakių dizaino dėstytoja. Pradėjo nuo manikiūro, per ilgą laiką grožio srityje pabaigė itin daug mokymų, sukaupė didelį patirties bagažą. Dėsto nuo 2017-tų.

Šilta ir jauki kursų atmosfera: mažos grupės, užtikrinančios dėmesį kiekvienam kursų dalyviui.

Konsultacijos iškilus bet kokiems klausimams po kursų: el.paštu, Facebook, ir telefonu.

Gausybė teigiamų atsiliepimų Facebook paskyroje.

Volume teorijos metu būsite supažindinti su:

Blakstienų klasifikacija ir priauginimo priemonėmis
Pasiruošimu procedūrai ir procedūros eiga
Volume blakstienų priauginimo technika
Taisyklingu kuokštelio formavimu
Kodėl volume kuokšteliai susiskleidžia
Volume kuokštelio merkimo į klijus metodais
Skirtingomis volume blakstienų priauginimo technikomis
Volume praktikos metu atliksite volume kuokštelių formavimo procedūrą ant dirbtinių blakstienų, o vėliau- volume blakstienų priauginimo procedūrą ant realaus modelio.

Kursų metu aprūpiname visomis reikalingomis profesionaliomis medžiagomis
Baigus kursus įteikiame oficialų sertifikatą lietuvių / anglų kalba
Mokymų trukmė - 10 ak. val. (viena diena), arba 20 ak. val. (dvi dienos). Dėl ilgesnių nei 1 dienos kursų teiraukitės: +37067762262
Mokiniams suteikiame nuolatinę nuolaidą priemonėms
Priemones galite įsigyti iškart po kursų arba vėliau
Suteikiame spausdintą teorinę medžiagą
Pabaigus kursus, toliau konsultuojame (iškilus bet kokiems klausimams)
Belamu Blakstienų priauginimo kursai vyksta Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.

Mokymų programa:

10.00 - 11.00 val. Teorija

11.00- 13.00 val. Praktika ant dirbtinių blakstienų

13.00-14.00 val. Pietūs

14.00-17.30 Mokinių atliekamas priauginimas ant modelio

17.30-18.00 Darbo užbaigimas, diplomų įteikimas

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos