THAI SOFT masažas pagal Rūtą Stratkauskienę

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » THAI SOFT masažas pagal Rūtą Stratkauskienę

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 5 d. (63 ak. val.)
Organizatorius: Masažo pamokų studija "Holistinis Aš"

Kaina: 789€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-08-02

Klaipėdoje

09:00-18:00, Dariaus ir Girėno g. 12

2024-09-06

Klaipėdoje

09:00-18:00, Dariaus ir Girėno g. 12

Lektoriai

Rūtos Stratkauskienės holistinio masažo mokykla įkurta 2008 metais. Mokykloje mokomasi autorinių Rūtos Stratkauskienės sukurtų masažo metodikų. Metodikos metai iš metų tobulinamos, papildomos ir gryninamos. Mokykloje svarbus dėmesys skiriamas ne tik masažo metodikoms, bet ir holistinio prisilietimo terapijos etikai: masažo kabineto įsirengimui, aromaterapijos ir muzikos terapijos taikymui, kliento pasitikimui ir bendravimo su klientu etikai. Mokyklos mokiniai yra ne kartą laimėję prizines vietas masažo čempionatuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Mokytoja Rūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato Rusijoje laureatė. Rūta yra apsigynusi aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą „SPA School International“ – Maskvoje. Ji yra holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas“ įkūrėja bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage“ mokyklos Lietuvoje bei mokyklos filialų Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė. Rūta iki šiol kasdien individualiai praktikuoja masažą ir dalinasi savo sukaupta profesine patirtimi su kitais.


NAUJIENA! ✨️THAI SOFT MASSAGE"✨️

Mokymus veda Rūta Stratkauskienė

2024 m. rugpjūčio ir rugsėjo mėn.

"Tas lengvumo ir laimės pojūtis prisiminus kaip kūnas atsipalaiduoja, dingsta raumenų įtampos, galvoje mintys nurimsta, kvėpavimas pagilėja ir šypsena užlieja veidą. Net nežinau kas yra maloniau, patirti šį masažą ar pačiai jį daryti. Šiuo metu dedu lygybės ženklą ir sakau, kad aš jį įsimylėjau". /J.Š./

Cituodama savo Mokinę nuoširdžiai prisipažįstu, kad mano meilė Tailandietiškam masažui prasidėjo 1998 metais. Tuo laiku šis masažas Lietuvoje buvo ABSOLIUTI naujiena ir aš daug metų ėjau iki jausmo, kada galėjau užtikrintai ir drąsiai savo Klientus pakviesti į "Thai Soft massage".

Ši metodika atitinka visus Tailandietiško masažo principus, tačiau yra pritaikyta mums - lietuvaičiams ir sakyčiau europiečiams. Europiečių ir azijiečių kūno konstitucija skirtinga. Sąnarių, sausgyslių, raiščių charakteristikos skiriasi. Mes esame labiau susikaustę, išsigandę, įsitempę, susirūpinę nei Azijos šalių žmonės, iš kur ir yra kilęs Tailandietiškas masažas, todėl "Thai Soft massage" versija yra sulėtinta, labiau kantri, kviečianti išlaukti atsakomosios kūno reakcijos t.y. miofascijinio paleidimo, kas ir lemia terapijos saugumą, minkštumą ir gylį. Europiečiai dažnai išsineša neigiamą įspūdį iš Tailandietiško masažo patirties, jeigu masažas atliekamas neatsižvelgiant į jų kūno ypatybes.

Tailandietiško masažo istorija prasidėjo Indijoje. Šaltiniai teigia, kada budistų vienuolius, keliaujančius į Tailandą, lydėjo gydytojas Shivago ir, prireikus, gydė juos taikydamas metodus, kurie mūsuose šiandien vadinami - Tailandietišku masažu. Taigi! Šios masažo sistemos tikslas - laisvesnis, sveikesnis, kokybiškiau funkcionuojantis ir pailsėjęs kūnas. Čia būtina akcentuoti, kad visų Pasaulio masažų tikslas yra vienas ir tas pats, tik metodai skirtingi. Šis metodas išskirtinis, nes masažas atliekamas per drabužius, Klientui gulint ant specialaus čiužinio, patiesto ant grindų. Čia daug pasyvios dinamikos: sąnarių mobilizacijų, tempimų ir išeminės presūros, kuri atliekama delnų, alkūnių, dilbių, pėdų, kelių paviršiumi labai techniškai naudojant savo kūno svorį. Šis masažas unikalus, nes holistiškai palankiai veikia tiek kliento, tiek pačio masažuotojo sveikatą.
Mano Tailandietiško masažo Mokytojai, vedę mane iki šios dienos suvokimų apie "Thai Soft massage", iš jų vienintelis lietuvis - Saulius Mikutis (Lietuva),
Ekaterina Šenčenko (Rusija),
Sergėj Kobilinskij (Ukraina),
Jury Stetsunytch (Rusija),
Pichet Aon Beonthume A.A. (Tailandas),
Takashi Yoshizawa (Japonija).
Ir mano Klientai, kurių pasitikėjimo dėka praktikuoju šį masažą ir vis mokausi.
Mokyti šio masažo pradėjau 2014 metais. /Mokytoja Rūta Stratkauskienė/

🌿 Grupėje tik 6 žmonės.

🌿 Mokymai vyks: Klaipėdoje

🌿 Galima apsistoti Mokyklos studijoje

1 dalis – 2024-08-02/03/04 (24 val.) 395 Eur.
2 dalis – 2024-09-06/07/08 (24 val.) 394 Eur.

🌿 Visos mokymų programos trukmė yra 6 dienos arba 48 valandos.
🌿 Kaina už visą programą: 789 Eur. Galima mokėti dalimis.
🌿 SERTIFIKATAS įteikiamas po dalyvavimo abejose mokymosi dalyse.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos