fbpx

Šiuolaikinė vadovavimo penkiakovė – nuo specialisto link lyderio

Pradžia » Kursai » Mokymai vadovams » Lyderystės mokymai » Šiuolaikinė vadovavimo penkiakovė – nuo specialisto link lyderio

Penkiakovė – tai viena daugiausiai pastangų reikalaujančių sporto šakų Olimpinėse žaidynėse. Vadovas šiuolaikinėje organizacijoje – tai tarsi šiuolaikinės penkiakovės profesionalas, įvairių sričių meistras, iš kurio nuolat tikimasi aukštų rezultatų.  Mus įkvėpė Lietuvos penkiakovininkų pasiekimai. Konsultavomės su Andrejumi  Zadneprovskiu, Europos ir dukart pasaulio čempionu, olimpinės čempionės Lauros Asadauskaitės treneriu. Profesionalo klausėme, kas svarbiausia penkiakovininkui, siekiant maksimalaus rezultato. Principai, kuriais remiasi sporto čempionai, padeda organizacijų vadovams ir lyderiams siekti užsibrėžtų tikslų.  Šie lyderystės mokymai skirti sustiprinti vadovavimo kompetencijas, kurios leistų:

 • Padėti vadovams naujai suvokti savo vaidmenį organizacijoje, užtikrinant dėmesį visoms pagrindinėms sėkmingo vadovo darbo sritims,
 • Rasti naujų būdų ir metodų kylantiems iššūkiams spręsti ir ugdyti praktinius vadovavimo įgūdžius,
 • Suteikti įkvėpimą ugdyti darbuotojus ir elgtis ne kaip pardavėjams, bet kaip pardavėjų vadovams.


Mokymų programa:

 • Šiuolaikinės vadovavimo tendencijos. Vadovo veikla organizacijoje: koks pagrindinis vadovo darbo tikslas? Vadovavimo ir penkiakovės ryšys. Ko galime pasimokyti iš čempionų? Pagrindinės vadovo darbo sritys: tikslų nustatymas, veiklos organizavimas ir kontrolė, informacijos valdymas bei tinkama lyderystė savo žmonėms.
 • Tikslų nustatymas. Kodėl tikslai yra svarbūs darbuotojams? Organizacijos tikslų perdavimas. Kaip komunikuojant tikslus formuoti tinkamas darbuotojų nuostatas: vidinio įsipareigojimo parduoti daugiau ir kompleksiškiau skatinimas. Rezultatyvūs pokalbiai su darbuotoju.
 • Informacijos valdymas. Sklandžios komunikacijos įgūdžiai. Informacijos perdavimas „akis į akį“ ir grupėje. Komandos sutelktumo didinimo priemonės, konfliktinių situacijų komandose sprendimai, interesų derinimas ir bendradarbiavimo didinimas. Darbas su darbuotojais, kurie yra labiau „draugai“ negu pavaldiniai.
 • Planavimas ir darbo organizavimas. Savo laiko planavimas. Darbuotojų darbo organizavimas. Laiko ir darbų planavimas kaip kasdienė vadovo veikla. Veiksniai, darantys įtaką plano ir planavimo proceso kokybei. Darbuotojų įtraukimo faktorius.
 • Situacinė lyderystė ir ugdymas. Kaip pasirinkti tinkamiausią lyderystės stilių? Nurodantis, ugdantis, palaikantis, deleguojantis stiliai. Savo komandos žemėlapio sudarymas ir labiausiai tinkamo lyderystės stiliaus parinkimas.


Lektorė - Ramunė Kabašinskienė, OVC Consulting vyr. konsultantė:  

 • Ekspertinė sritis: talentų valdymas, vadovavimas, klientų patirčių valdymas
 • 10+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje
 • 6+ metų personalo vadovės darbo patirtis (UAB „Čilija“, UAB „Constructus“)
 • 4+ metų praktinė vadovavimo patirtis telekomunikacijų sektoriuje (UAB „Transcom Worldwide Vilnius“)
 • 1000+ akad. val. mokymų ir konsultavimo per paskutinius 3 metus
Kaina: 347€

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė: Gegužės 17-18 d. 9.00 – 16.30 val.
Organizatorius: Organizacijų vystymo centras, UAB
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 347€