Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Pardavimų algoritmas: pradėk parduoti kokybiškai

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Pardavimų mokymai » Pardavimų algoritmas: pradėk parduoti kokybiškai

Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 8 akad. val.
Organizatorius: Mokymo centras 'iCAN', MB

Kaina: 111€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Šiuose mokymuose gausite sistemą, kuri Jūsų pardavimo procesą padarys efektyvesnį. Ją daugiau nei 15 metų tobulina VALENTINAS MARINIONOKAS, išbandydamas įvairiose rinkose – nuo mobiliojo ryšio iki automobilių, nuo šunų maisto iki apgyvendinimo paslaugų pardavimų.   

Lektorius Jums perduos rinkinį klausimų ir metodų, kaip bendrauti su klientu, kad Jūsų pasiūlymas jam atrodytų geriausias. Po intensyvių dviejų dienų mokymų galėsite geriau įsiklausyti į savo pirkėjų poreikius bei problemas ir šias žinias efektyviai panaudoti. Ši metodika lektoriui padėjo užmegzti tvirtus ir stabilius santykius su klientais, kurie jį sekė iš vienos rinkos į kitą.  

Mokymų pagrindas – konsultaciniai pardavimai. Jų metu gausite išbaigtą kokybiškų pardavimų algoritmą, kurį lektorius išskaidys į atskirus elementus. Juos adaptuosite ir pritaikysite kiekvieno unikalaus pardavimo metu, taip augindami savo rezultatus. Per dvi mokymų dienas įgysite žinių, kurioms prilygsta 30 geriausių knygų apie pardavimus IR bent šešių metų aktyvių pardavimų darbo patirčiai.   

TAI DAR NE VISKAS – kiekvienas mokymų dalyvis gaus individualią nemokamą valandos trukmės konsultaciją. Su lektoriumi galėsite susitikti Jums patogiu metu per mėnesį po mokymų. Jei norėsite, jis sudalyvaus realiame Jūsų pardavime ir įvertins Jūsų stiprybes bei galimybes tobulėti.   

Mokymai daugiausiai vertės sukurs neseniai karjerą pradėjusiems pardavėjams; pažengusiems pardavėjams, kurie nori pasiekti dar geresnių rezultatų; konsultantams, vykdantiems pakartotinius ar papildomus pardavimus.

Lektorius Valentinas Marinionokas – profesionalus ir inovatyvus pardavėjas. Kopdamas savo unikalios karjeros laiptais jis vadovaujasi šūkiu: „Prekiauk skirtingais produktais. Negrįžk į tą pačią rinką. Taip išplėsi savo galimybes ir augsi labiau nei kiti.“ Kiekvienoje darbo vietoje jis adaptuojasi ir prisitaiko prie realių klientų poreikių. Nelaukdamas kol klientai ateis pas jį ir pats juos aplankydamas Alytaus regione jis pasiekė mobiliojo ryšio paslaugų pardavimų rekordą. Vėliau Kauno regione pasiekė „Nissan“ automobilių pardavimų rekordą, kurį laiko iki šiol. 

Mums rūpi Jūsų sėkmė 

iCAN. YOU CAN TOO! 

   Valentinas Suodys, „Strategus“ vadovas  „Esu rinkodaros ir pardavimų specialistas. Net ir turinčiam daug žinių ir patirties pardavimuose, šie mokymai buvo naudingi. Tai puiki proga atnaujinti ir pagilinti žinias apie pardavimo procesą ir klientų prieštaravimų apėjimo technikas. Mokymų metu gavau labai daug konsultacinio pardavimo praktinių pavyzdžių. Tikrai rekomenduoju Valentino mokymus pardavimo specialistams, kurie dirba tiesiogiai su klientais.“   

Simona Stanevičienė, "Teknos" biuro vadovė  "Labai patiko seminaras, medžiaga jau susisteminta, be nereikalingų "sausų" teorijų, o būtent gvildenamos konkrečios praktinės situacijos."

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos