fbpx

Efektyvi vidinė komunikacija

Pradžia » Kursai » Komunikacijos mokymai » Efektyvi vidinė komunikacija

Jau seniai nebediskutuojama dėl išorinės komunikacijos naudos, kuriant organizacijos įvaizdį, reputaciją, stiprinant ryšius su interesų grupėmis ir visuomene. Tačiau vidinės komunikacijos efektyvumas ir jos vertė, kuriant pridėtinę vertę, dažnai dar yra nepakankamai vertinama. 

Power distance – taip užsienio vadybos ekspertai įvardija vieną didžiausių vidinės komunikacijos bėdų organizuojant įmonių ir organizacijų vadybą ir veiklą.Kas tai yra? Ar tai būdinga Jūsų organizacijai, kaip tai įveikti, kaip tobulinti vertikaliąją komunikaciją ir efektyvinti informacijos sklaidą tarp vadovų, komandos ir skirtingų padalinių? Šioms problemoms analizuoti ir spręsti yra skirti šie mokymai, kuriuose: 

• Aptarsime, kaip šiuolaikinės technologijos keičia vidinę komunikaciją;
• Kaip suvaldyti viešus darbuotojų pareiškimus;
• Kas svarbiau – girdėti ar kalbėti;
• Kaip komunikacija lemia verslo plėtrą;
• Kokie yra svarbiausi vidinės komunikacijos principai, būdai ir priemonės. Šie mokymai – tai vienas efektyviausių būdų atkurti ar sustiprinti tarpusavio pagarbą ir susikalbėjimą tarp kolegų, skirtingų padalinių ir įmonių partnerių bei išvengti galimų krizių. 

Mokymai orientuoti į požiūrio ir įgūdžių tobulinimą, todėl, be įvadinės teorinės dalies su pavyzdžiais ir vaizdo medžiaga, bus labai daug komunikacinių užduočių, vyks diskusijos, darbas grupėse ir improvizuoti „gamybiniai“ pasitarimai.


Mokymų programa:

Seminaro darbotvarkė: 

8:30 Dalyvių registracija
9:00 Seminaro pradžia
10:30 – 10:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
12:15 – 13:15 Pietūs
15:30 Seminaro pabaiga
Kaina: 120€

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas:
Finansuojami Užimtumo tarnybos:
Organizuojama kalbomis:
Trukmė: 7 ak.val.
Organizatorius: Mokymų klubas, MB
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 120€